Rok 2017
Wrzesien 2017
04.09 Pasowanie I-klasistow
04.09 Rozpoczecie roku szkolnego
06.09 Bachus w szkole
09.09 Splyw kajakowy kl. 2 i 3
11.09 Integracja 4a
Klub Mlodego Odkrywcy
12.09 Awans zawodowy Palmiarnia
14.09 Kodowanie na dywanie
15.09 Probny alarm
18.09 Sybiracy
18.09 BRD - kurs
21.09 Klub Mlodego Odkrywcy
23.09 Piknik klas I
23.09 Splyw kajakowy 3a
27.09 Pasowanie VII klas
27.09 Wybory SU
28.09 Wybory SU cd
29.09 Dzien Absolwenta
29.09 Dzien Chlopaka
29.09 Dzien Tabliczki Mnozenia
30.09 Integracja 7b
Pazdziernik 2017
Dyslektycy wystawa
02.10 Europ Dzien Jezykow
02.10 Wyniki konk. w Dniu Chlopaka
05.10 Dyslektycy
05.10 Wybory SU
06.10 Kosz dz. kl. 3 Gim
06.10 Nakretki kl. 3c
06.10 Wybory SU - wyniki
06.10 Smok w swiecie abstrakcji
07.10 Integracja 7a Cyrok
08.10 Dzien Papieski KWESTA
09.10 Kregle 7b
09.10 Filharmonia
14.10 DEN
16.10 Warsztaty
16.10 Sztuka wedlug Antoniego
17.10 Montessori
17.10 Teatr
19.10 Kodowanie
20.10 Mali strazacy
20.10 DEN Emeryci
20.10 LOM III miejsce Lipki Wielkie
20-21.10 Noc filmowa 7a, 3f
23.10 W za-katku
24.10 Mecz koszykowki
25.10 Dokad noca tupta jez
26.10 Otaczajace nas substancje
26.10 Pokaz ukladania kostki Rubika
26.10 POCZYTAJ MI GIMNAZJALISTO
27.10 CYMBALY, LYZKI I UKULELE
27.10 Unihokej dz. klas III
28.10 Siatka dz. klas II
30.10 Teleekspres biblioteczny
31.10 Halloween i Bal Swietych
31.10 Skad sie wzielo halloween
Listopad 2017
06.11 Cyrok Spotkanie z prof. Banaszkiewiczem
07.11 Spotkanie z Policja 4a, 4b
07.11 Wernisaz 4a
08.11 Sniadanie daje moc
08.11 Warsztaty w MP25 Bajka
09.11 Konkurs recytatorski 3e, 2h
09.11 Sybiracy Konkurs
09.11 U nas jest spoko
10.11 Noc w szkole
10.11 Spotkanie z literatura
10.11 Swieto Niepodleglosci SU
11.11 Capstrzyk Swieto Niepodleglosci 7b
11.11 Konkurs plastyczny Drzonow
13.11 PP 25 na basenie
13.11 Spotkanie z p. Urbaniakiem
14.11 Jesienna kartka
14.11 Lekcja przyrody
15.11 Kiermasz SU
15.11 Urodziny 3c
16.11 Cudaki zwierzaki straszaki
16.11 Przedszkolaki koduja
16.11 Zabawy matematyczne
16.11 Psu na bude Wolontariat
17.11 Sw. Marcin
17.11 Galeria Jednego Dziela 3d
20.11 Ratownictwo medyczne kl. IV
21.11 Gniotki
22.11 Warsztaty moje sukcesy
23.11 Ciekawe zawody - pielegniarka
27.11 Dzien pluszowego misia w bibliotece
28.11 Kalendarze adwentowe
29.11 Konkurs THANKSGIVING
Grudzien 2017
01.12 Andrzejki w bibliotece
04.12 Lekcja w sadzie
04.12 Mikolajkowa loteria
04.12 Zima tuz tuz
06.12 Mikolajki
08.12 Mikolajkowy turniej sportowy
09.12 Mistrzostwa szkoly na 100m kraulem
13.12 Mikolajki z Falubazem
13.12 Stan wojenny
13.12 Warsztaty bozonarodzeniowe
14.12 Coraz bizej swiat
14.12 I mikolajkowy turniej szachowy
15.12 Ballada na podium
18.12 Laureatki konk recytator kl. 3
18.12 WARSZTATY DECOUPAGE
19.12 Warsztaty malarskie
20.12 Promocja zdrowia Dziaduszek Ola
20.12 Ratownictwo wodne
20.12 Studenci dzieciom
20.12 SWIATECZNA POCZTA
20.12 Szachy II m. w woj
21.12 Bozonarodzeniowy turniej
21.12 Czytaj dzieciom
21.12 Koledy
21.12 Piekno polskich koled
22.12 Betlejemskie swiatelko pokoju
22.12 SU zyczenia swiateczne
Rok 2018
Styczn 2018
04.01 Lekcja w sadzie
04.01 Spotkania z absolwentem
08.01 Centrum Keplera
08.01 KSIAZKA SENSORYCZNA
09.01 NOC TEATRALNA Z RYBA W TLE
10.01 ZDROWE SNIADANIE
13.01 Dodatkowe zajecia His Bio
13.01 Kosz dz klas II
13.01 Master Chef Final
14.01 Spotkanie Sybirakow
15.01 Master Chef Wyniki
16.01 PASOWANIE NA CZYTELNIKA
17.01 5xSZTUKA
18.01 TAJEMNICE LUDZKIEGO CIALA
18.01 Jak dbac o zdrowie MB
19.01 dzien babci i dziadka
26.01 Marcin Witczak i 2f
31.01 Spotkanie kl. 3 Ala Jesman
31.01 polowinki
Luty 2018
02.02 Polowinki kl. II
06.02 ZMYSLY
07.02 STRAZ POZARNA W SP2
09.02 Walentynki
09.02 warsztaty pelne milosci
10.02 Pomnik Matki Sybiraczki
23.02 LAWKI JAK MALOWANE
25.02 Dzien Zolnierzy Wykletych
26.02 NIESPODZIANKA DLA KUBY
Marzec 2018
01.03 Doradztwo zawodowe
01.03 Z wizyta u strazakow
03.28 WALKA Z BLEDAMI TUZ PRZED SWIETAMI
06.03 Mikolaj
06.03 Milosc niejedno ma imie
08.03 Dzien Kobiet
08.03 Dzien Kobiet SU
08.03 Jak opiekowac sie niemowlakiem
08.03 Mecz unihokeja dz. klas II
09.03 Mecz siatkowki U-N
15.03 Dni Otwarte
15.03 Dziaduszek Ola PCK
16.03 RUMCAJS I INNI
16.03 Siatka dz. klas III
16.03 Spotkanie z p. Bartczakiem
18.03 RATOWNICTWO WODNE - EGZAMIN TUŻ, TUŻ
21.03 Mecz kosz N-U
21.03 PIERWSZY DZIEN WIOSNY
21.03 Zmierz sie z
22.03 Rekolekcje
24.03 Rowery Pomorsko
26.03 KRAINA EKSPERYMENTOW
03.28 Zyczenia Wielkanocne
Kwiecien 2018
04.05 MISTRZOSTWA ZIELONEJ GORY W BIEGACH PRZELAJOWYCH
04.06 DZIECIAKI SADZENIAKI
04.06 MOJA PASJA
04.06 TROPEM ZIELONOGORSKICH JEZY
04.07 Rowery Zatonie
04.07 Turniej dz. klas VII
04.09 Laureaci woj. konk. przedm
04.10 Rocznica Katastrofy Smolenskiej
04.12 MIEDZYNARODOWY DZIEN KSIAZKI DLA DZIECI
04.13 Wernisaz Sroki 7b
04.16 I TURNIEJ DWOCH OGNI
04.18 Egzamin Humanistyczny
04.19 Egzamin Matematyczny
04.20 Egzamin Jezykowy
04.23 STREETBALL CHALLENGE
04.24 JESTEM POLKA JESTEM POLAKIEM
04.25 Centrum nauki KEPLERA
04.26 Ala Kobylecka
04.26 Splyw
04.27 Konstytucja 3 Maja
04.27 Wernisaz
Maj 2018
05.03 Poczet sztandarowy 3d
05.09 WARSZTATY OGRODNICZE
05.10 ODKRYWCY PRZYRODY
05.10 Tropem
05.10 Prezentacja nt Ireny Sendlerowej
05.11 Potyczki biblioteczne
05.11 Spot z sedzi M. Olejnik
05.12 Turniej siatkowki 3 Maj
05.14 Sadzenie kwiatow
05.14 W KLIMATACH KUBIZMU I CZESKIEJ PRAGI
05.14 WARSZTATY MAJSTERKOWANIA
05.17 Kawiarenka Literacka
05.17 Mini Nobel
05.17 Wybory do MRM
05.18 Eurowizja
05.19 Festyn
05.19 Pilka kopana
05.21 Proba Poloneza
05.21 Wernisaz Pilarczyk kl. 4
05.22 DZIEN JEZYKA NIEMIECKIEGO
05.23 TYDZIEN BIBLIOTEKI
05.24 OWAD CZY ROBAK
05.25 Sybiracy 3a, 3b, 3e, 3f, 3g
05.30 MISTRZ DRWALI W SP2
Czerwiec 2018
06.01 Dzien Dziecka Piknik kl. 4 i 7
06.04 UROCZYSTE PODSUMOWANIE KONKURSOW DLA SZKOL PODSTAWOWYCH
06.04 ZOK Marzena Nowicka
06.05 MRM Grzegorz Blaszczyk 3e
06.05 Proba Poloneza
06.06 Urodziny p. Kazmierczak
06.07 Bal Absolwentow
06.07 WYCIECZKA KLAS CZWARTYCH
06.08 ARTYSTYCZNIE W PLENERZE
06.08 Czytanie warte zachodu
06.08 TROPEM ZIELONOGORSKICH JEZY
06.11 Woj konkurs plast i kaligraficzny
06.13 Fundacja
06.13 Najlepszy sportowiec
06.15 DBAJMY O PSZCZOLY
06.15 DZIEN RODZINY - 1C
06.15 Z WIZYTA U EKOLUDKOW
Plywanie w SP2
06.16 MOSiR
06.18 HISTORIE O KAWIE
06.20 Zakonczenie III klas
06.21 Skok do basenu
06.22 Zakonczenie roku szkolnego
Lipiec 2018
08.30 Spotkanie integracyjne kl. I, IV, VII
Splyw
Wrzesien 2018
06.09 Integracja
09.03 Inauguracja roku szkolnego
09.15 KOROWOD WINOBRANIOWY
09.16 Sybiracy Kosciol
09.19 Zwiazek Sybirakow
09.27 Mistrz Tabliczki Mnozenia
09.28 Dzien Absolwenta
11.09 Pasowanie
14.09 MIEDZYNARODOWY DZIEN KROPKI
19.09 MIEJSKIE IGRZYSKA W BIEGACH PRZELAJOWYCH
19.09 SZKOLNE KONCERTY SYMFONICZNE
20.09 GALERIA WSZEDZIE - INAUGURACJA
21.09 LEKCJA PRZYRODY
21.09 SPOTKANIE Z RATOWNIKIEM MEDYCZNYM - 1b
24.09 WYCIECZKA DO LASU
25.09 SZCZOTKA_PASTA_KUBEK_CIEPLA WODA
26.09 EUROPEJSKI DZIEN JEZYKOW 2018
26.09 WIEJSKIE ZYCIE
27.09 NIEZWYKLA KRAINA KONCENTRACJI
27.09 PRZYGOTOWANIA DO KONKURSU - 1C
09.29 Siatka dz. klas III
Pazdziernik 2018
10.01 DOM SAMOTNEJ MATKI
10.02 WYBORY DO RADY UCZNIOWSKIEJ
10.03 Ogloszenie wynikow SU
10.04 FINAL LUBUSKIEJ OLIPIADY MLODZIEZY
10.04 PIERWSZA SZKOLNA WYCIECZKA
10.04 W KRAINIE EKSPERYMENTOW
10.09 DZIECIECE LICZENIE
10.11 PROJEKT MATEMATYKA Z KLASA 2, 3
10.12 Z KOMPASEM ZA PAN BRAT
10.12 Z WIZYTA U STRAZAKOW
10.13 DEN
10.14 Dzien Papieski
10.16 wycieczka do skansenu
10.17 teoria barw
10.18 mecz koszykowki
10.19 jez nasz przyjaciel
10.19 projekt wielka brytania
10.23 europ tydzien kodowania
10.23 ok-ok
10.23 swiat wg sroki
10.25 spoko w sp2
10.26 szkolny klub przyjaciol jezy
10.29 kosz pelen jesiennych
10.29 nauczanie zintegrowane
10.29 wielcy polacy
10.31 selfie, dynia,halloween
Listopad 2018
11.09 REKORD DLA NIEPODLEGLEJ
11.09 Swieto niepodleglosci Apel
11.09 Swieto niepodleglosci Happening
11.10 Integracja 4c Solan
11.10 Turniej koszykowki
11.10 Turniej Minecrafta
11.11 Swieto Niepodleglosci
11.13 PRAWIDLOWY CHWYT PISARSKI
11.13 WOJEWODZKI KONKURS PLASTYCZNY DROGI DO NIEPODLEGLOSCI
11.13 ZAKODOWANA 1A
11.14 SWIETY MARCIN
11.15 1A W KRAINIE EKSPERYMENTOW
11.15 KAMISHIBAI - TEATR ILUSTRACJI
11.16 BOBR INFORMATYCZNY
11.16 DER MARTINSTAG - DZIEN SWIETEGO MARCINA
11.16 KONKURS JESIENNA KARTKA
11.20 CWICZENIE PAMIECI
11.20 SZKOLENIE NA STRAZAKA - 1B
11.21 ALFIK MATEMATYCZNY
11.21 DZIEN ZYCZLIWOSCI
11.22 JESIENNE POMYSLY
11.22 Kolo Przyjaciol Biblioteki Pasowanie I kl
11.22 Unihokej dz. klas III
11.23 ADRZEJKOWE WROZENIE
11.23 Bal klas IV i V
11.26 Paszkowska i kl 3
Grudzien 2018
12.01 AIDS
12.01 Klasowka IV klas
12.04 BARBORKA
12.04 Choinka w holu
12.04 Egzamin probny
12.04 FILHARMONIA
12.06 MIKOLAJKI
12.07 GODZINA KODOWANIA
12.07 Mikolajki z Falubazem
12.07 Mikolajkowy Turniej Przedszkolakow
12.07 Olimpiada historyczna Kuzmik 3h
12.08 Pieczenie piernikow
12.11 Swiateczna bombka
12.13 PIERWSZAKI W SZKOLNEJ PRACOWNI
12.14 Swiateczna poczta
12.14 Swiateczne kartki
12.18 KIERMASZ SWIATECZNY
12.18 KOLEDOWANIE POD CHOINKA
12.18 WERNISAZ
12.19 RODZINNE WARSZTATY
Rok 2019
Styczen 2019
01.03 WYROZNIENIE DLA SFUMATO
01.05 ZIMOWE ZABAWY
08.01 BAL 1-2
Luty 2019
02.06 LEKCJA PRZYRODY - ZDROWE DRUGIE SNIADANIE
02.07 WIEZI W BWA
02.09 DWA PORTRETY
02.09 MASTERCHEF 2019
20.02 KONKURS RECYTATORSKI
21.02 MIEDZYNARODOWY DZIEN JEZYKA OJCZYSTEGO
21.02 NAJLEPSZY PRZYJACIEL CZLOWIEKA
23.02 RATOWNICTWO WODNE
Wrzesien 2019
03.09 Rozpoczecie roku szkolnego
Filmy
Galeria Sp2
Rok 2018
Pazdziernik 2018
10.04 FINAL LUBUSKIEJ OLIPIADY MLODZIEZY
1
2
3
4
5
Next:
10.04 PIERWSZA SZKOLNA WYCIECZKA
Previous:
10.03 Ogloszenie wynikow SU