Najważniejsze sukcesy w roku szkolnym 2017/2018

  • 14 laureatów w wojewódzkich konkursach przedmiotowych – najwięcej w województwie lubuskim
  • najwyższy wynik egzaminu gimnazjalnego wśród szkół publicznych w województwie lubuskim
  • I miejsce w całorocznej rywalizacji sportowej na terenie Zielonej Góry i III miejsce w województwie lubuskim w klasyfikacji generalnej Lubuskiej Olimpiady Młodzieży

Kadra

„Dziecko, któremu poświęcono więcej uwagi i opieki, wyrasta na osobę silniejszą,
bardziej zrównoważoną duchowo i energiczniejszą.

/Maria Montessori/

Naszym zadaniem jako nauczycieli jest rozwijanie indywidualnych cech dziecka w sposób dostosowany do jego możliwości, wypracowanie umiejętności współpracy i samodzielnej pracy twórczej. Uczymy wzajemnej pomocy, szacunku, z poszanowaniem uniwersalnych norm moralnych. Wzbudzamy ciekawość świata, inspirujemy, zachęcamy i pomagamy…

 

 

DYREKCJA

Roman Łuczkiewicz - dyrektor
Beata Rybak - wicedyrektor
Agnieszka Żyznowska - wicedyrektor

 


edu

EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA

Jolanta Harla
Katarzyna Golach – Urkiel 
Urszula Kozłowska
Beata Narwicz
Anna Okowińska
Alicja Raczyńska-Zbierska
Ewa Szymanowska






gm podreczniki

JĘZYK POLSKI

Magdalena Blicharczyk
Halina Ratajczak
Ewelina Wyrzykowska
Ewa Mrozińska
Agnieszka Żyznowska



168844 OVO3IN 50

HISTORIA I WOS

Agnieszka Sawicka
Katarzyna Machaj

Thumbs Up United Kingdom Britain With Stroke

JĘZYK ANGIELSKI

Agata Chruścińska
Katarzyna Lewandowska
Anita Paszkowska
Ewa Pilarczyk
Justyna Zatorska-Dubowska

 
Thumbs Up Germany


JĘZYK NIEMIECKI

Anna Bogalska
Anna Burnagiel
Agnieszka Georgiczuk


 

pobrane

MATEMATYKA

Justyna Flis
Monika Dropińska
Wioletta Kupczyk
Anna Przybylak
Danuta Przybyszewska
Beata Rybak

 

organizmy biologia 23 2147506525

4637

PRZEDMIOTY PRZYRODNICZE

PRZYRODA
Anna Sienkiewicz

BIOLOGIA 
Eliza Pietkiewicz-Hanus

CHEMIA
Joanna Pokornowska-Morawska

FIZYKA
Jowita Kozikowska

GEOGRAFIA
Anna Sienkiewicz

 

 

43

INFORMATYKA

Mirosław Długosz
Janusz Kaczmarek

 
18903 NRVW7G

TECHNIKA

Janusz Kaczmarek
Roman Łuczkiewicz

 
6320

PRZEDMIOTY ARTYSTYCZNE

MUZYKA
Violetta Janecka

PLASTYKA
Marzena Nowicka

 

196

WYCHOWANIE FIZYCZNE

WF
Alicja Bronikowska 
Mariusz Małachowski
Patrycja Matyjaszczyk
Piotr Mąkowski
Joanna Solan
Robert Sztejna

PŁYWANIE
Marcin Biłgorajski
Adam Szopa

 

2815

EDUKACJA DLA BEZPIECZEŃSTWA

Dariusz Czyżow
Marcin Biłgorajski
Adam Szopa

 

OIUGVQ0

RELIGIA
Danuta Fabiś
Ks. Krzysztof Ossowski
Patrycja Stodolak

ETYKA
Grażyna Łęc

 
25549 NVP68M

NAUCZYCIELE BIBLIOTEKARZE

Elżbieta Pawluk
Karolina Rudnicka

 
2360a

NAUCZYCIELE
W ŚWIETLICY

Magdalena Aleksandrowicz
Agata Kelm
Michalina Kosowicz-Piwowar
Patrycja Petrów

Kinga Pyrka – Puchan
Joanna Sobów
Natalia Stankiewicz

Marta Szkalińska
Patrycja Szkoda
Anna Wolska

 

5571a

OPIEKA PSYCHOLOGICZNO - PEDAGOGICZNA

PEDAGOG
Katarzyna Marciniak

PSYCHOLOG
Agnieszka Szymaniak

LOGOPEDA
Dorota Dranczewska

TERAPEUTA PEDAGOGICZNY
Agnieszka Georgiczuk
Agata Walorska - Michalak

TERAPEUTA RĘKI
Agnieszka Georgiczuk

 

sniadanie daje moc
hum org
klub org
klasa

kluba34 EU flag Erasmus+ vect POS2

You must have the Adobe Flash Player installed to view this player.

Kalendarz wydarzeń

Sierpień 2019
P W Ś C Pt S N
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31

Gościmy:

Odwiedza nas 97 gości oraz 0 użytkowników.

Licznik odwiedzin

02355044
Dzisiaj
Wczoraj
3680
3318
Twoje IP: 34.238.194.166

Logowanie