Najważniejsze sukcesy w roku szkolnym 2017/2018

  • 14 laureatów w wojewódzkich konkursach przedmiotowych – najwięcej w województwie lubuskim
  • najwyższy wynik egzaminu gimnazjalnego wśród szkół publicznych w województwie lubuskim
  • I miejsce w całorocznej rywalizacji sportowej na terenie Zielonej Góry i III miejsce w województwie lubuskim w klasyfikacji generalnej Lubuskiej Olimpiady Młodzieży

Zajęcia pozalekcyjne dla klas 4-8 i gimnazjum

L.p.

Nazwisko nauczyciela

Rodzaj zajęć

Termin

sala

1.

Pietkiewicz-Hanus Eliza

Koło biologiczne

wtorek, godz. 14.35 – 15.30

A-17

2.

Sienkiewicz Anna

Koło geograficzne

czwartek, 15.25 – 16.10

B-14

3.

Sawicka Agnieszka

Koło historyczne

wtorek, 14.40 – 15.25

B-18

4.

Sawicka Agnieszka

Koło j. łacińskiego

piątek, 14.40 – 15.25

(co dwa tygodnie)

B-7

5.

Dropińska Monika

Koło matematyczne

KMM Pitagoras kl. 4

wtorek, 13.45 – 14.30

B-13

6.

Dropińska Monika

Koło matematyczne

KMM Pitagoras kl. 5

czwartek, 13.45 – 14.30

B-18

7.

Flis Justyna

Koło matematyczne

KMM Pitagoras kl. 3

czwartek, 14.40 – 16.10

B-17

8.

Kupczyk Wioletta

Koło matematyczne

KMM Pitagoras kl. 7

piątek, 14.40 – 16.10

B-17

9.

Przybyszewska Danuta

Koło matematyczne

KMM Pitagoras kl. 8

wtorek, 14.40 – 16.10

B-18

10.

Stodolak Patrycja

Kółko filozoficzne

środa, 14.40 – 15.25

B-4

11.

Kozikowska Jowita

Kółko fizyczne

wtorek, 14.40 – 15.25

B-5

12.

Janecka Violetta

Kółko gitarowe

czwartek, 15.30 – 16.15

A-4

13.

Tyliszczak Tomasz

Kółko historyczne

czwartek, 14.35 – 15.25

B-8

14.

Chruścińska Agata

Kółko j. angielskiego dla kl. 4

czwartek, 13.50 – 14.35

G

15.

Burnagiel Anna

Kółko j. niemieckiego

poniedziałek, 14.40 – 15.25

A-17

16.

Kaczmarek Janusz

Kółko kulinarne

wtorek, 13.45 – 15.15

A-5

17.

Fabiś Danuta

Szkolny Klub Wolontariusza

wtorek, 14.40 – 15.25

B-4

18.

Lewandowska Katarzyna

Warsztaty kaligrafii

poniedziałek, 14.40 – 16.15

A-5

19.

Przybyszewska Danuta

Zajęcia doskonalące umiejętności matematyczne.

środa, 15.25 – 16.10

B-18

20.

Sienkiewicz Anna

Zajęcia wyrównawcze dla kl. 4 i 5

środa, 13.50 – 14.35

A-13

21.

Paszkowska Anita

Zajęcia wyrównawcze dla kl. 3

piątek, 14.40 – 15.25

G

22.

Dropińska Monika

Zajęcia wyrównawcze dla kl. 4

środa, 13.50 – 14.35

A-14

23.

Flis Justyna

Zajęcia wyrównawcze dla kl. 5

wtorek, 13.50 – 14.35

B-13

24.

Kupczyk Wioletta

Zajęcia wyrównawcze dla kl. 7

środa, godz. 14.40 – 15.25

B-17

25.

Kupczyk Wioletta

Zajęcia wyrównawcze dla kl. 8

czwartek, 14.40 – 15.25

B-18

26.

Pietkiewicz-Hanus Eliza

Zajęcia wyrównawcze z biologii

środa, 14.40 – 15.25

A-14

27.

Kozikowska Jowita

Zajęcia wyrównawcze z fizyki

środa, 15.25 – 16.05

B-5

28.

Sienkiewicz Anna

Zajęcia wyrównawcze z geografii

wtorek, 13.50 – 14.35

A-16

29.

Kupczyk Wioletta

Zajęcia wyrównawcze z matematyki dla kl. 3

wtorek, 15.30 – 16.15

B-17

sniadanie daje moc
hum org
klub org
klasa

kluba34 EU flag Erasmus+ vect POS2

You must have the Adobe Flash Player installed to view this player.

Kalendarz wydarzeń

Sierpień 2019
P W Ś C Pt S N
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31

Gościmy:

Odwiedza nas 95 gości oraz 0 użytkowników.

Licznik odwiedzin

02355042
Dzisiaj
Wczoraj
3678
3318
Twoje IP: 34.238.194.166

Logowanie