Najważniejsze sukcesy w roku szkolnym 2018/2019

Nasza szkoła osiągnęła znakomite wyniki z egzaminów zewnętrznych: gimnazjalnego i ósmoklasisty – najlepsze spośród wszystkich szkół publicznych w województwie lubuskim!

Egzamin gimnazjalny. Średni wynik szkoły: 72,44 (lepszy od średniego wyniku woj. lubuskiego o 18,24%).

  • język polski: 74,04% (o 13,03% lepiej od wyniku w woj. lubuskim)
  • historia i wos: 71,96% (o 15,21% lepiej od wyniku w woj. lubuskim)
  • matematyka: 62,07% ( o 22,97% lepiej od wyniku w woj. lubuskim )
  • język angielski: 87,01% (o 20,53% lepiej od wyniku w woj. lubuskim)
  • język niemiecki: 77,09% (o 22,70 lepiej od wyniku w woj. lubuskim).

Egzamin ósmoklasisty. Średni wynik szkoły: 76% (lepszy od średniego wyniku woj. lubuskiego o 25%).

  • język polski: 71% (o 10% lepiej od wyniku w woj. lubuskim)
  • matematyka: 73% (o 31% lepiej od wyniku w woj. lubuskim)
  • język angielski: 84% (o 26% lepiej od wyniku w woj. lubuskim)
  • język niemiecki: 84% (o 44% lepiej od wyniku w woj. lubuskim).

zajęcia pozalekcyjne 4-8

ZAJĘCIA POZALEKCYJNE W SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 2
W ROKU SZKOLNYM 2019/2020
(zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze, zajęcia rozwijające uzdolnienia,

zajęcia rozwijające umiejętności uczenia się)
klasy IV-VIII

L.p.

Nazwisko nauczyciela

Rodzaj zajęć

Termin

sala

               1.             

Blicharczyk Magdalena

Zajęcia wyrównawcze kl. V

piątek,

godz. 13.50-14.35

A-15

               2.             

Blicharczyk Magdalena

Zajęcia wyrównawcze kl. IV

czwartek,

godz. 13.50-14.35

A-15

               3.             

Chruścińska Agata

Kółko j. angielskiego kl. IV

czwartek,

godz.13.50-14.35

B-8

               4.             

Chruścińska Agata

Fakultety z j. angielskiego

dla kl. VIII

czwartek,

godz. 14.40-15.25

B-8

               5.             

Dropińska Monika

Zajęcia wyrównawcze kl. V

środa,

godz. 13.50-14.35

B-13

               6.             

Dropińska Monika

Kółko matematyczne kl. V

czwartek,

godz. 13.50-14.35

B-13

               7.             

Flis Justyna

Kółko matematyczne kl. VI

wtorek,

godz. 13.50-15.20

B-18

               8.             

Flis Justyna

Zajęcia wyrównawcze dla kl. VI

środa,

godz. 8.00 -8.45

B-18

               9.             

Georgiczuk Agnieszka

Kółko j. niemieckiego kl. VI

poniedziałek,

godz. 14.40-15.25

A-14

           10.             

Georgiczuk Agnieszka

Szkolny program informacyjny

Termin ustalany na bieżąco według potrzeb.

A-14

        11.            1.

Hanus Eliza

Koło biologiczne kl. VI

wtorek,

godz. 13.50-14.35

B-14

           12.             

Hanus Eliza

Koło biologiczne kl. VIII

piątek,

godz. 14.40-15.25

B-14

           13.             

Janecka Violetta

Kółko wokalne

czwartek,

godz. 13.50-14.35

A-4

           14.             

Janecka Violetta

Kółko gitarowe

środa,

godz. 13.50-14.35

A-4

           15.             

Kaczmarek Janusz

Kółko kulinarne

czwartek,

godz. 13.50-14.35

A-5

           16.             

Kupczyk Wioletta

Fakultety z matematyki

dla kl. VIII

wtorek,

godz. 14.40-15.25

B-17

           17.             

Kupczyk Wioletta

Zajęcia wyrównawcze kl. VII

poniedziałek,

godz. 14.40-15.25

B-17

           18.             

Kupczyk Wioletta

Zajęcia wyrównawcze kl. VIII

poniedziałek,

godz.15.30-16.15

B-17

           19.             

Kupczyk Wioletta

Kółko matematyczne kl. VII

wtorek,

godz.15.30-16.15

B-17

           20.             

Kupczyk Wioletta

Kółko matematyczne kl. VIII

środa,

godz. 14.40-15.25

B-17

           21.             

Lewandowska Katarzyna

Warsztaty kaligrafii kl. IV-VIII

poniedziałek,

godz. 14.40-16.10

A-5

           22.             

Lewandowska Katarzyna

Fakultety j. angielski kl. VIII

piątek,

godz. 14.40-15.25

A-5

           23.             

Lewandowska Katarzyna

Zajęcia wyrównawcze z j. angielskiego dla kl. V

piątek,

godz. 13.50 -14.35

A-5

           24.             

Mrozińska Ewa

Warsztaty dziennikarskie

poniedziałek,

godz. 13.50-15.25

A-13

           25.             

Mrozińska Ewa

Zajęcia wyrównawcze

z j. polskiego kl. VI

wtorek,

godz. 13.50-14.35

A-13

           26.             

Mrozińska Ewa

Kółko j. polskiego kl. V i VI

czwartek,

godz. 13.50 – 14.35

A-13

           27.             

Nowicka Marzena

Koło plastyczne

wtorek,

godz.

A-4

           28.             

Paszkowska Anita

Zajęcia wyrównawcze

z j. angielskiego dla kl. IV

środa,

godz. 13.50-14.35

B-8

           29.             

Puchan Kinga

Koło przyrodnicze dla kl. V

czwartek,

godz. 14.00-14.45

B-5

           30.             

Rybak Beata

Kółko matematyczne kl. IV

poniedziałek,

godz. 13.50-14.35

B-13

           31.             

Rybak Beata

Zajęcia wyrównawcze kl. IV

wtorek,

godz. 13.50-14.35

B-13

           32.             

Sawicka Agnieszka

Koło historyczne dla kl. VI

środa,

godz. 8.00 -8.45

B-7

           33.             

Sawicka Agnieszka

Koło historyczne dla kl. IV-V

środa,

godz. 13.50-14.35

B-7

           34.             

Sienkiewicz Anna

Kółko uzupełniające wiedzę

poniedziałek,

godz. 13.50-14.35

B-14

           35.             

Solan Joanna

Szachy kl. I

poniedziałek,

godz. 13.45-14.30

B-5

           36.             

Solan Joanna

Szachy kl. II - VIII

poniedziałek,

godz. 14.35-15.20

B-5

           37.             

Solan Joanna

Cheerleaders

środa,

godz. 14.40-15.25

sala gim.

           38.             

Wyrzykowska Ewelina

Fakultety z j. polskiego

dla kl. VIII

czwartek,

godz. 14.40-15.25

A-13

           39.             

Wyrzykowska Ewelina

„Oko w oko z lekturą”

zajęcia dla kl. VIII

środa,

godz. 14.40-15.25

A-13

           40.            

Żyznowska Agnieszka

Piszę kreatywnie

Fakultety j. polski kl. VII

środa,

godz. 14.40-15.25

A-15

 

sniadanie daje moc
hum org
klub org
klasa

kluba34 EU flag Erasmus+ vect POS2

You must have the Adobe Flash Player installed to view this player.

Kalendarz wydarzeń

Grudzień 2019
P W Ś C Pt S N
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31

Gościmy:

Odwiedza nas 561 gości oraz 0 użytkowników.

Licznik odwiedzin

02726383
Dzisiaj
Wczoraj
4514
2028
Twoje IP: 3.231.229.89

Logowanie