zajęcia pozalekcyjne 4-8

ZAJĘCIA POZALEKCYJNE W SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 2

W ROKU SZKOLNYM 2023/2024

(zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze, zajęcia rozwijające uzdolnienia,

zajęcia rozwijające umiejętności uczenia się, zajęcia wspomagające)

klasy IV-VIII

L.p.

Nazwisko nauczyciela

Rodzaj zajęć

Termin

sala

1.

Dropińska Monika

Koło matematyczne dla kl. 4

Czwartek, 14.40 – 15.25

B-18

2

Dropińska Monika

Zajęcia wyrównawcze z matematyki dla kl. 4

Czwartek, 13.50 – 14.35

B-18

3.

Dropińska Monika

Zajęcia wyrównawcze z matematyki dla kl. 5

Poniedziałek, 14.40 – 15.25

B-13

 4.

Flis Justyna

Koło matematyczne dla kl. 5

Wtorek, 14.40 – 15.25

B-18

 5.

Flis Justyna

Koło matematyczne dla kl. 7

Poniedziałek, 14.40 – 15.25

B-18

 6.

Górka-Czyż Małgorzata

Kółko biologiczne „Biedronka”

Wtorek, 14.40 – 15.25

B-13

 7.

Kaczmarek Janusz

Kółko kulinarne

Wtorek, 14.40 – 16.10

A-5

 8.

Kupczyk Wioletta

Koło matematyczne dla kl. 6

Czwartek, 13.50 – 14.35

B-17

 9.

Kupczyk Wioletta

Zajęcia wyrównawcze z matematyki dla kl. 6

Czwartek, 14.40 – 15.25

B-17

 10.

Kupczyk Wioletta

Zajęcia wyrównawcze z matematyki dla kl. 7

Środa, 14.40 – 15.25

B-17

 11.

Lewandowska Katarzyna

Warsztaty kaligrafii

Poniedziałek, 14.40 – 15.25

A-5

 12.

Łuczkiewicz Roman

Zajęcia wyrównawcze z matematyki dla kl. 8

Termin do uzgodnienia

 13.

Machaj Katarzyna

Koło historyczne dla kl. 5

Wtorek, 14.40 – 15.25

B-8

 14.

Mrozińska Ewa

Zajęcia wyrównawcze z języka polskiego dla kl. 5

Wtorek, 13.50 – 14.35

A-15

15.

Nowicka Marzena

Koło plastyczne (ZOK)

Czwartek, 14.40 – 16.10

A-4

16.

Pawluk Elżbieta

Paulina Soydam

Kółko teatralne

Środa, 12.50 – 13.35

czytelnia

17.

Puchan Kinga

Koło chemiczne

Czwartek, 14.40 – 15.25

B-5

18.

Rybak Beata

Zajęcia przygotowujące do egzaminu z matematyki dla kl. 8a

Czwartek, 13.50 – 14.35

B-13

19.

Sawicka Agnieszka

Koło regionalne

Czwartek, 12.50 – 13.35

B-7

20.

Sawicka Agnieszka

Koło łacińskie

Piątek, 14.40 – 15.25

B-7

21.

Sienkiewicz Anna

Koło geograficzne

Wtorek, 14.40 – 15.25

(co dwa tygodnie)

B-14

22.

Solan Joanna

Cheerleaderki

Środa, 14.40 – 15.25

Sala gimn.

23.

Solan Joanna

Szachy kl. 4-8

Czwartek, 14.40 – 15.25

A-15

24.

Szuster Anita

Zajęcia przygotowujące do egzaminu z języka angielskiego

dla kl. 8a

Poniedziałek, 14.40 – 15.25

B-8

25.

Och Anita

Koło wokalne (ZOK)

Poniedziałek, 14.40 – 16.10

A-4

26.

Wojnicz Małgorzata

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z języka polskiego dla kl. 6

Środa, 14.40 – 15.25

A-15

27.

Wolniak Justyna

Zajęcia przygotowujące do egzaminu z języka polskiego

dla kl. 8a

Czwartek, 14.40 – 15.25

A-14

28.

Wolniak Justyna

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z języka polskiego dla kl. 4

Czwartek, 13.50 – 14.35

A-14

29.

Wyrzykowska Ewelina

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z języka polskiego dla kl. 7

Czwartek, 14.40 – 15.25

A-13

 

logo Laboratoria Przyszłości pion kolorhum org
klub org
klasa

kluba34

logoetwinning 768x524 removebg previewEU flag Erasmus+ vect POS2

You must have the Adobe Flash Player installed to view this player.

Kalendarz wydarzeń

Luty 2024
P W Ś C Pt S N
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29

Gościmy:

Odwiedza nas 124 gości oraz 0 użytkowników.

Licznik odwiedzin

06861398
Dzisiaj
Wczoraj
2324
2905
Twoje IP: 3.239.9.151