zajęcia pozalekcyjne 1-3

ZAJĘCIA POZALEKCYJNE W SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 2

W ROKU SZKOLNYM 2020/2021

(zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze, zajęcia rozwijające uzdolnienia, zajęcia rozwijające umiejętności uczenia się)

klasy I-III

L.p.

Nazwisko nauczyciela

Rodzaj zajęć

Termin

sala

 1.

Bartlińska Paulina

Zajęcia wyrównawcze

środa, godz. 8.00-8.45

C-14

2. 

Bartlińska Paulina

Kółko Doświadczalnia Pierwszaka

środa, godz. 8.55-9.35

C-7

3. 

Bogalska Anna

Zajęcia wyrównawcze

środa, 13.40 – 14.25

C-5

4. 

Bogalska Anna

Kółko j. niemieckiego

czwartek, 13.40 – 14.25

C-5

5.  

Chojnacka Natalia

Zajęcia wyrównawcze

poniedziałek, 8.00-8.45

A-16

6. 

Chojnacka Natalia

Kółko matematyczne

poniedziałek, 13.40 – 14.25

C-13

7.  

Golach-Urkiel Katarzyna

Zajęcia wyrównawcze

wtorek, 8.00-8.45

A-16

8.  

Golach-Urkiel Katarzyna

Zajęcia matematyczne

wtorek, 8.55-9.40

A-16

9. 

Harla Jolanta

Zajęcia wyrównawcze

poniedziałek, 8.55-9.40

A-16

10.

Harla Jolanta

Zajęcia matematyczne

czwartek, 11.50 – 12.35

A-16

11.

Kelm Agata

Zajęcia wyrównawcze

poniedziałek, 12.50 – 13.35

A-16

12.

Kelm Agata

Zajęcia „Łamigłówki mądrej główki”

czwartek, 13.40 – 14.25

C-16

13.

Narwicz Beata

Zajęcia wyrównawcze

poniedziałek, 12.50 – 13.35

C-15

14.

Narwicz Beata

Kółko j. niemieckiego

czwartek, 8.00-8.45

C-15

15.

Narwicz Beata

Kangur matematyczny

środa, 12.50 – 13.35

C-15

16.

Raczyńska-Zbierska

Alicja

Zajęcia wyrównawcze

czwartek, 12.50 – 13.35

C-12

17.

Rymaszewska Ilona

Zajęcia wyrównawcze

z matematyki

wtorek, 8.00-8.45

C-7

18.

Rymaszewska Ilona

Zajęcia matematyczne

wtorek, 8.55-9.40

C-7

19.

Rymaszewska Ilona

Zajęcia wyrównawcze

z j. polskiego

czwartek, 12.50 – 13.35

A-16

20

Sobów Joanna

Zajęcia wyrównawcze polonistyczne

poniedziałek, 12.45 – 13.30

C-7

21.

Sobów Joanna

Zajęcia wyrównawcze

matematyczne

piątek, 8.00-8.45

C-12

22.

Szamotulska Katarzyna

Zajęcia wyrównawcze

poniedziałek, 12.50 – 13.35

C-5

23.

Szamotulska Katarzyna

Zajęcia wyrównawcze

czwartek, 13.40 – 14.25

C-12

24.

Szymanowska Ewa

Kółko matematyczne/Zajęcia wyrównawcze

poniedziałek, 8.00-8.45

C-14

25.

Szymanowska Ewa

Kółko informatyczne

środa, 8.00-8.45

A-16

26.

Szymanowska Ewa

„Spójrz inaczej”

czwartek, 13.40 – 14.25

C-14

sniadanie daje moc
hum org
klub org
klasa

kluba34 EU flag Erasmus+ vect POS2

You must have the Adobe Flash Player installed to view this player.

Kalendarz wydarzeń

Grudzień 2020
P W Ś C Pt S N
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31

Gościmy:

Odwiedza nas 31 gości oraz 0 użytkowników.

Licznik odwiedzin

03446132
Dzisiaj
Wczoraj
851
1130
Twoje IP: 18.214.23.30