zajęcia pozalekcyjne 1-3

 

ZAJĘCIA POZALEKCYJNE W SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 2

W ROKU SZKOLNYM 2021/2022

(zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze, zajęcia rozwijające uzdolnienia,

zajęcia rozwijające umiejętności uczenia się)

klasy I-III

L.p.

Nazwisko nauczyciela

Rodzaj zajęć

Termin

sala

      1.             

Aleksandrowicz Magdalena

Zajęcia wyrównawcze

Wtorek, 8.00 – 8.45

C-15

      2.             

Aleksandrowicz Magdalena

Koło przyrodniczo-plastyczne

Czwartek, 13.50 – 14.35

C-6

      3.             

Bartlińska Paulina

Zajęcia wyrównawcze

Wtorek, 11.50 – 12.35

G-4

      4.             

Bartlińska Paulina

Capoeira zajęcia sportowe dla uczniów kl. I-III

Wtorek, 12.50 – 13.35

Mała salka gim.

      5.             

Boksa Małgorzata

Zajęcia wyrównawcze

Wtorek, 13.35 – 14.20

C-13

      6.             

Boksa Małgorzata

Koło matematyczne

Czwartek, 13.50 – 14.35

C-13

      7.             

Golach-Urkiel Katarzyna

Zajęcia wyrównawcze

Poniedziałek, 12.50 – 13.35

C-5

      8.             

Golach-Urkiel Katarzyna

Zajęcia matematyczne Kangur

Wtorek, 12.50 – 13.35

C-5

      9.             

Golach-Urkiel Katarzyna

Terapia ręki

Środa, 9.50 – 10.35

C-7

  10.             

Harla Jolanta

Koło matematyczne

Środa, 12.50 – 13.35

C-4

  11.             

Harla Jolanta

Zajęcia wyrównawcze

Piątek, 12.50 – 13.35

C-4

  12.             

Kelm Agata

Koło matematyczne

Wtorek, godz. 8.00 – 8.45

C-5

  13.             

Kelm Agata

Zajęcia wyrównawcze

Czwartek, godz. 8.00 –8.45

A-16

  14.             

Lechocka Aleksandra

Koło teatralne dla klas I-III

Piątek, godz. 13.50 – 14 35

Salka gimn.

  15.             

Narwicz Beata

Kółko języka niemieckiego

dla kl. 1b

Czwartek, 11.35 – 12.20

C-15

  16.             

Narwicz Beata

Zajęcia wyrównawcze

Piątek, 11.35 – 12.20

C-15

  17.             

Narwicz Beata

Koło języka niemieckiego

dla kl. 4b

Poniedziałek, 12.50 – 13.35

C-15

  18.             

Raczyńska-Zbierska

Alicja

Sówki Mądre Główki

Czwartek, 12.50 – 13.35

C-12

  19.             

Raczyńska-Zbierska

Alicja

Zajęcia wyrównawcze

Poniedziałek, 12.50 – 13.35

C-12

  20.             

Rudakiewicz Iwona

Szkolny klub speedcubingu

„RubiClub”

Poniedziałek, 8.00 – 8.45

Piątek, 8.00 – 8.45

świetlica

  21.             

Rymaszewska Ilona

Koło matematyczne

Poniedziałek, 8.00 – 8.45

C-5

  22.             

Rymaszewska Ilona

Zajęcia wyrównawcze

Środa, 8.00 – 8.45

C-14

  23.             

Sobów Joanna

Zajęcia wyrównawcze

z języka polskiego

Wtorek, 12.50 – 13.35

C-12

  24.             

Sobów Joanna

Zajęcia wyrównawcze

z matematyki

Piątek, 12.50 – 13.35

C-13

  25.             

Solan Joanna

Szachy kl. 1a/1c

Środa, 12.50 – 13.35

C-15

  26.             

Solan Joanna

Szachy kl. 1b/1d

Środa, 13.50 – 14.35

C-15

  27.             

Solan Joanna

Szachy kl. II i III

Czwartek, 12.50 – 13.35

C-15

  28.             

Solan Joanna

cheerleaderki

Poniedziałek, 14.40 – 15.25

Sala gimn

  29.             

Soydam Paulina

Uniwersytet Dzieci

Piątek, 12.50 – 13.35

C-5

  30.             

Szamotulska Katarzyna

Zajęcia wyrównawcze

dla kl. 3d

Wtorek, 13.50 – 14.35

C-4

  31.             

Szamotulska Katarzyna

Zajęcia wyrównawcze

dla kl. 3d

Czwartek, 12.50 – 13.35

C-4

  32.             

Szymanowska Ewa

Kółko matematyczno-informatyczne

Piątek, 12.50 – 13.35

C-14


sniadanie daje moc
hum org
klub org
klasa

kluba34

logoetwinning 768x524 removebg previewEU flag Erasmus+ vect POS2

You must have the Adobe Flash Player installed to view this player.

Kalendarz wydarzeń

Czerwiec 2022
P W Ś C Pt S N
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30

Gościmy:

Odwiedza nas 65 gości oraz 0 użytkowników.

Licznik odwiedzin

04876086
Dzisiaj
Wczoraj
575
1142
Twoje IP: 18.232.59.38