Najważniejsze sukcesy w roku szkolnym 2017/2018

  • 14 laureatów w wojewódzkich konkursach przedmiotowych – najwięcej w województwie lubuskim
  • najwyższy wynik egzaminu gimnazjalnego wśród szkół publicznych w województwie lubuskim
  • I miejsce w całorocznej rywalizacji sportowej na terenie Zielonej Góry i III miejsce w województwie lubuskim w klasyfikacji generalnej Lubuskiej Olimpiady Młodzieży

Zajęcia pozalekcyjne

 

ZAJĘCIA POZALEKCYJNE W SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 2

W ROKU SZKOLNYM 2017/2018

(koła, warsztaty, zajęcia wyrównawcze)

lp.

RODZAJ ZAJĘĆ

PROWADZĄCY

TERMIN

SALA

1.

KMM „Pitagoras” kl. II

Justyna Flis

wtorek, 14.40 – 16.10

B-17

2.

KMM „Pitagoras” kl. III

Anna Przybylak

wtorek, 14.40 – 16.10

B-18

3.

KMM „Pitagoras” kl. IV

Monika Dropińska

wtorek, 13.50 – 14.35

B-13

4.

KMM „Pitagoras” kl. VII

Wioletta Kupczyk

czwartek, 14.40 – 16.15

B-17

5.

Koło biologiczne dla kl. II i III

Eliza Hanus

poniedziałek, 14.45 – 15.30

B-14

6.

Koło biologiczne dla kl. II i III

Kinga Puchan

czwartek, 14.40 – 15.25

B-14

7.

Koło chemiczne

Agnieszka Murawska

piątek, 14.40 – 15.25

B-4

8.

Koło chemiczne

Ewa Pachciarek

wtorek, 15.30 – 16.15

B-4

9.

Koło fizyczne

Jowita Kozikowska

piątek, 14.40 – 15.25

B-5

10.

Koło fotograficzne

Agnieszka Georgiczuk

wtorek, 14.40 – 15.25
(klasy 7 i gimnazjalne)

środa, 15.30 – 16.15
(klasy 4)

A-17

11.

Koło geograficzne

Anna Sienkiewicz

czwartek, 14.40 – 15.25

C-13

12.

Koło historyczne

Agnieszka Sawicka

poniedziałek, 14.40 – 15.25

B-7

13.

Koło historyczne

Łukasz Cyrok

środa, 14.40 – 15.25

B-8

14.

Koło historyczne

Katarzyna Wojtkowiak

piątek, 15.30 – 16.15

(co drugi tydzień)

B-8

15.

Koło j. angielskiego kl.IV

Agata Chruścińska

wtorek, 12.50 – 13.35

B-17

16.

Koło PCK

Dariusz Czyżow

   

17.

Koło Przyjaciół Biblioteki

Elżbieta Pawluk

Elżbieta Szapućko

poniedziałek, 14.40 – 15.25

biblioteka

18.

Koło Turystyki Rowerowej

Janusz Kaczmarek

sobota, 9.00 – 13.00

teren

19.

Kółko ,,Omnibus” kl. 1

Jolanta Harla

wtorek, 11.50 – 12.35

C-4

20.

Kółko j. angielskiego

dla klas II i III

Anita Paszkowska

poniedziałek, 14.40 – 15.25 (co drugi tydzień)

C-15

21.

Kółko języka angielskiego dla kl. I

Iwona Filar

czwartek, 13.50 – 14.30

C-5

22.

Plastyczna Forma Teatralna „Sfumato”

Marzena Nowicka

środa, 14.40 – 16.00

stołówka lub mała sala gimnastyczna

23.

Pływanie i ratownictwo wodne

Adam Szopa

wtorek i czwartek,

14.40 – 15.25

pływalnia

24.

Warsztaty dziennikarskie

Ewa Mrozińska

Katarzyna Lewandowska

środa, 14.40 – 15.25

A-13

25.

Warsztaty kaligrafii

Katarzyna Lewandowska

czwartek, 14.40 – 16.15

A-5

26.

Wtorek z eksperymentami. Zajęcia matematyczno-przyrodnicze.

Katarzyna Golach-Urkiel

wtorek, 12.30 – 13.15

C-5

27.

Zajęcia teatralne kl. 1

Urszula Kozłowska

poniedziałek, 12.35 – 13.20

C-6

28.

Zajęcia wyrównawcze

dla kl. 1a

Katarzyna Golach-Urkiel

czwartek, 13.50 –14.30

C-5

29.

Zajęcia wyrównawcze

dla kl. 1b

Urszula Kozłowska

środa, 11.30 – 12.15

C-6

30.

Zajęcia wyrównawcze

dla kl. 1c

Jolanta Harla

środa, 11.50 – 12.35

C-4

31.

Zajęcia wyrównawcze z j. angielskiego dla kl. VII

Katarzyna Żak

piątek, 15.25 – 16.10

(co drugi tydzień)

C-14

sniadanie daje moc
hum org
klub org
klasa

kluba34 EU flag Erasmus+ vect POS2

You must have the Adobe Flash Player installed to view this player.

Kalendarz wydarzeń

Sierpień 2019
P W Ś C Pt S N
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31

Gościmy:

Odwiedza nas 55 gości oraz 0 użytkowników.

Licznik odwiedzin

02370567
Dzisiaj
Wczoraj
2923
4428
Twoje IP: 18.232.53.231

Logowanie