konsultacje 2020/2021

Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze

Konsultacje w roku szkolnym 2020/2021

 

dzień konsultacji

godz. konsultacji

sala

1.

Biłgorajski Marcin

piątek

8.55 – 9.40

pływalnia

2.

Blicharczyk Magdalena

czwartek

13.50 – 14.35

A-15

3.

Bronikowska Alicja

 piątek

 14.35 - 15.10

sala gimn. 

4.

Dropińska Monika

piątek

13.50 – 14.35

B-13

5.

Fabiś Danuta

czwartek

14.40 - 15.25

B-4

6.

Flis Justyna

środa

13.50 – 14.35

B-18

7.

Georgiczuk Agnieszka

środa

14.40 - 15.25

A-14

8.

Janecka Wioleta

środa

15.30 – 16.15

A-4

9.

Kaczmarek Janusz

poniedziałek

16.05 – 16.50

A-5/A-16

10.

Kowalska Aleksandra

piątek

13.50 – 14.35

B-8

11.

Kupczyk Wioleta

poniedziałek

13.50 – 14.35

B-17

12.

Lewandowska Katarzyna

poniedziałek

14.40 - 15.25

A-13

13.

Łuczkiewicz Roman

środa

13.50 – 14.35

gabinet dyr.

14.

Machaj Katarzyna

poniedziałek

13.50 – 14.35

B-7

15.

Małachowski Mariusz

czwartek

15.30 - 16.15

sala gimn.

16.

Marciniak Katarzyna

poniedziałek

14.40 - 15.25

sala gimn.

17.

Matyjaszczyk Patrycja

środa

13.50 – 14.35

sala gimn.

18.

Mrozińska Ewa

czwartek

14.40 - 15.25

A-13

19.

Muchewicz Dobiesław

czwartek

16.15 – 17.00

B-5

20.

Narwicz Beata

wtorek

8.00 – 8.45

B-4

21.

Nowicka Marzena

czwartek

14.40 - 15.25

A-4

22.

Oleśków Wojciech

poniedziałek

13.50 – 14.35

B-4

23.

Pietkiewicz-Hanus Eliza

piątek

15.25 – 16.10

B-14

24.

Pyrka-Puchan Kinga

wtorek

15.25 – 16.10

B-5

25.

Rybak Beata

czwartek

15.25 - 16.00

B-18/gabinet wicedyr.

26.

Sienkiewicz Anna

wtorek

13.50 – 14.35

B-14

27.

Solan Joanna

środa

13.50 – 14.35

B-5

28.

Szopa Adam

wtorek

15.20 – 16.20

pływalnia

29.

Sztejna Robert

środa

14.40 - 15.25

sala gimn.

30.

Szuster Anita

poniedziałek

14.40 - 15.25

B-8

31.

Szymański Wiktor

środa

13.50 – 14.35

A-12

32.

Wyrzykowska Ewelina

środa

13.50 – 14.35

A-13

33.

Zatorska-Dubowska Justyna

czwartek

14.45 - 15.30

B-8

34.

Zdziarska-Jasieńska Agnieszka

wtorek

14.40 - 15.25

B-18

35.

Żyznowska Agnieszka

poniedziałek

15.25 – 16.00

gabinet wicedyr.

 

sniadanie daje moc
hum org
klub org
klasa

kluba34 EU flag Erasmus+ vect POS2

You must have the Adobe Flash Player installed to view this player.

Kalendarz wydarzeń

Grudzień 2020
P W Ś C Pt S N
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31

Gościmy:

Odwiedza nas 34 gości oraz 0 użytkowników.

Licznik odwiedzin

03446088
Dzisiaj
Wczoraj
807
1130
Twoje IP: 18.214.23.30