Najważniejsze sukcesy w roku szkolnym 2017/2018

  • 14 laureatów w wojewódzkich konkursach przedmiotowych – najwięcej w województwie lubuskim
  • najwyższy wynik egzaminu gimnazjalnego wśród szkół publicznych w województwie lubuskim
  • I miejsce w całorocznej rywalizacji sportowej na terenie Zielonej Góry i III miejsce w województwie lubuskim w klasyfikacji generalnej Lubuskiej Olimpiady Młodzieży

Konsultacje

Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze

Konsultacje w roku szkolnym 2018/2019

 

dzień konsultacji

godz. konsultacji

sala

1.   

Biłgorajski Marcin

poniedziałek

14.40 – 15.25

pływalnia

2.   

Blicharczyk Magdalena

wtorek

14.40 – 15.25

A-15

3.   

Bogalska Anna

środa

14.40 – 15.25

A-17

4.   

Bronikowska Alicja

wtorek

14.40 – 15.25

sala gimn.

5.   

Burnagiel Anna

środa

15.25 –16.10

A-15

6.   

Chruścińska Agata

środa

14.40 – 15.25

A-4

7.   

Czyżow Dariusz

wtorek

14.40 – 15.25

B-8

8.   

Długosz Mirosław

poniedziałek

15.30 –16.15

A-12

9.   

Dropińska Monika

poniedziałek

14.40 – 15.25

B-13

10.         

Fabiś Danuta

piątek

14.40 – 15.25

B-4

11.         

Flis Justyna

wtorek

14.40 – 15.25

B-13

12.         

Georgiczuk Agnieszka

czwartek

14.40 – 15.25

A-17

13.         

Janecka Violetta

czwartek

14.40 – 15.25

A-4

14.         

Kaczmarek Janusz

poniedziałek

15.25 –16.10

A-16

15.         

Kosowicz-Piwowar Michalina

poniedziałek

15.25 –16.10

A-7

16.         

Kozikowska Jowita

środa

14.40 – 15.25

B-5

17.         

Kupczyk Wioleta

czwartek

15.30 – 16.15

B-18

18.         

Lewandowska Katarzyna

czwartek

14.40 – 15.25

A-5

19.         

Łuczkiewicz Roman

środa

14.00 – 15.00

gab.dyrektora

20.         

Małachowski Mariusz

wtorek

16.10 – 16.55

sala gimn.

21.         

Matyjaszczyk Patrycja

poniedziałek

14.40 – 15.25

sala gimn.

22.         

Mąkowski Piotr

wtorek

14.40 – 15.25

sala gimn.

23.         

Morawska Joanna

czwartek

14.40 – 15.25

B-5

24.         

Mrozińska Ewa

wtorek

14.40 – 15.25

A-13

25.         

Nowicka Marzena

piątek

14.40 – 15.25

A-4

26.         

 Osowski Krzysztof

piątek

14.40 – 15.25

B-4

27.         

Paszkowska Anita

środa

15.25 –16.10

G-5

28.         

Pietkiewicz-Hanus Eliza

wtorek

15.25 –16.10

B-14

29.         

Pilarczyk Ewa

czwartek

8.00 – 8.45

B-5

30.         

Przybylak Anna

piątek

14.40 – 15.25

B-18

31.         

Przybyszewska Danuta

środa

15.25 –16.10

B-18

32.         

Ratajczak Halina

wtorek

14.40 – 15.25

A-14

33.         

Rybak Beata

wtorek

14.40 – 15.25

gabinet wicedyr.

34.         

Sawicka Agnieszka

wtorek

15.25 –16.10

B-7

35.         

Sienkiewicz Anna

czwartek

14.40 – 15.25

B-14

36. 

Solan Joanna

środa

16.05 –16.50

sala gimn.

37.

Stodolak Patrycja

piątek

14.40 – 15.25

B-4

38. 

Szopa Adam

czwartek

15.10 – 16.10

pływalnia

39. 

Sztejna Robert

środa

15.45 –16.30

sala gimn.

40. 

Tyliszczak Tomasz

środa

14.40 – 15.25

B-8

41. 

Zatorska- Dubowska Justyna

wtorek

14.40 – 15.25

G-5

42.

Żyznowska Agnieszka

poniedziałek

13.50 – 14.35

B-17

sniadanie daje moc
hum org
klub org
klasa

kluba34 EU flag Erasmus+ vect POS2

You must have the Adobe Flash Player installed to view this player.

Kalendarz wydarzeń

Sierpień 2019
P W Ś C Pt S N
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31

Gościmy:

Odwiedza nas 66 gości oraz 0 użytkowników.

Licznik odwiedzin

02355086
Dzisiaj
Wczoraj
3722
3318
Twoje IP: 34.238.194.166

Logowanie