Najważniejsze sukcesy w roku szkolnym 2017/2018

  • 14 laureatów w wojewódzkich konkursach przedmiotowych – najwięcej w województwie lubuskim
  • najwyższy wynik egzaminu gimnazjalnego wśród szkół publicznych w województwie lubuskim
  • I miejsce w całorocznej rywalizacji sportowej na terenie Zielonej Góry i III miejsce w województwie lubuskim w klasyfikacji generalnej Lubuskiej Olimpiady Młodzieży

Fakultety

FAKULTETY DLA UCZNIÓW KLAS TRZECICH i ÓSMYCH PRZYGOTOWUJĄCE DO EGZAMINU

W ROKU SZKOLNYM 2018/2019

 

Blok humanistyczny

Lp.

Nauczyciel

klasa

przedmiot

termin

Sala

1. 

Blicharczyk Magdalena

3c, j. polski

poniedziałek, 8.55 – 9.40

B-8

2. 

Blicharczyk Magdalena

8b, j. polski

poniedziałek, 14.40 – 15.25

A-15

3. 

Blicharczyk Magdalena

3a, j. polski

wtorek, 14.40 – 15.25

A-15

4. 

Blicharczyk Magdalena

8a, j. polski

czwartek, 14.40 – 15.25

A-15

5. 

Mrozińska Ewa

3f, 3h j. polski

czwartek, 14.40 – 15.25

A-13

6. 

Sawicka Agnieszka

historia, wos

środa, 14.40 – 15.25

B-7

7. 

Sawicka Agnieszka

historia, wos

czwartek, 8.55 – 9.40

B-7

8. 

Tyliszczak Tomasz

historia

poniedziałek, 14.40 – 15.25

B-8

9. 

Żyznowska Agnieszka

3b, j. polski

poniedziałek, 14.40 – 15.25

A-14


Blok matematyczno-przyrodniczy

Lp.

Nauczyciel

klasa

przedmiot

termin

Sala

1. 

Dropińska Monika

3d matematyka

środa, 14.40 – 15.25

B-13

2. 

Flis Justyna

3c, 3e matematyka

poniedziałek, 8.00 – 8.45 lub

czwartek, 8.55 – 9.40

B-18

B-17

3. 

Kupczyk Wioletta

3f matematyka

środa, 15.30 – 16.15

B-17

4. 

Kupczyk Wioletta

8b matematyka

wtorek, 14.40 – 15.25

B-17

5. 

Przybylak Anna

3b, 3h matematyka

poniedziałek, 8.55 – 9.40

lub

czwartek 8.55 – 9.40

B-5

B-18

6. 

Przybyszewska Danuta

8a matematyka

środa, 14.40 – 15.25

B-18

7. 

Rybak Beata

3a, 3g matematyka

poniedziałek, 8.55 – 9.40 lub

czwartek, 8.55 – 9.40

B-13

Język angielski

Lp.

Nauczyciel

klasa

termin

Sala

1. 

Chruścińska Agata

8a, 3ae, 3bd

czwartek, 14.40 – 15.25

G-5

2. 

Lewandowska Katarzyna

3ae, 3h

wtorek, 14.45 – 15.30

A-4

3. 

Paszkowska Anita

8a, 3ae, 3bd

środa, 14.40 – 15.25

G-5

Język niemiecki

Lp.

Nauczyciel

klasa

termin

Sala

1. 

Bogalska Anna

3ae, 3bd

czwartek, 8.55 – 9.40

czytelnia

2. 

Burnagiel Anna

3ae, 3bd

środa, 14.40 – 15.25

A-15

sniadanie daje moc
hum org
klub org
klasa

kluba34 EU flag Erasmus+ vect POS2

You must have the Adobe Flash Player installed to view this player.

Kalendarz wydarzeń

Sierpień 2019
P W Ś C Pt S N
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31

Gościmy:

Odwiedza nas 108 gości oraz 0 użytkowników.

Licznik odwiedzin

02355199
Dzisiaj
Wczoraj
3835
3318
Twoje IP: 34.238.194.166

Logowanie